Блоґи

Прокуратура Київської області повернула у державну власність 5,5 га земель лісового фонду яка була передана Васильківською РДА у приватну власність

У 2010 році розпорядженням Васильківської районної державної адміністрації передано в приватну власність 4-ом громадянам земельні ділянки загальною площею 5,5 га для ведення особистого селянського господарства з числа земель лісогосподарського при

Обережно шахраї

Як нам повідомили, двоє чоловіків намагалися купувати товар за 200 "євро", взявши товара на суму 1500 грн., решту збиралися отримати в гривнях. Однак продавчиня на візуальний огляд виявила що купюра зовсім не євро, а якоїсь іншої країни.

Чернігівські лікарі привітали жінок з 8 березня музичним кліпом. (Відео)

Чоловіки колективу Чернігівського обласного онкологічного диспансеру привітали жінок зі святом весни музичною композицією.

З 8 березня!

Сердечно вітаємо вас з наступаючим прекрасним святом весни і краси - 8 Березня. І з цієї нагоди бажаємо вам бути завжди здоровими, красивими і в особистому житті щасливими.

Серед зареєстрованих безробітних на Київщині 7,7 тисяч жінок

У січні 2018 року послугами Київської обласної служби зайнятості скористались понад 16 тисяч зареєстрованих безробітних, з них – 53,5% жінок (8,7 тис.осіб).

На Київщині судитимуть прокурора-шахрая, який виманив у мешканця Василькова 104 тис. грн.

Йдеться з повідомлення Андрія Лисенка у Facebook

Что это с Васильковским ЗАГСом?

Сегодня случайно наткнулся на видео "ЗАГС в Василькове". Предлагаю вам тоже посмотреть. Неужели это правда? Нет слов.

Через професійну орієнтацію – до майбутнього

В Київській обласній службі зайнятості питому вагу користувачів профорієнтаційних послуг із числа зайнятих осіб, а це - майже 60% - складає саме молодь: учні, студенти навчальних закладів різних типів.