Реєстрація та правила користування

На сайті nashvasilkiv.info може зареєструватись будь яка особа пройшовши певний порядок реєстрації. Зареєстрований користувач має права коментувати наявні матеріали та викорустовувати персональні форми контактів для зв`язку з іншими користувачами. Коментарі не вимагають підтвердження адміністратором. З часом права і повноваження зареєстрованого користувача можуть бути змінені, в залежності від появи нових функцій сайту.
Для створення та публікації власних матеріалів Вам необхідно відправити відповідний запит на сторінці реєстрації користувачив з розширеними правами. Такий користувач має право створювати, публікувати, редагувати та видаляти свій матеріал на особистий розсуд без втручання адміністратору сайту. Про те як створити свій матеріал описано на сторінці Початок роботи з сайтом. 

Прошу зауважити, що власник сайту жодної відповідальності за зміст не несе і може не розділяти думку інших користувачів. Тому дотримуйтесь загальних правил спілкування і не порушуйте їх. Заборонено публікувати матеріали які розпалюють міжнаціональну ворожнечу, принижують гідність інших користувачив або осіб, наклеп, змова тощо. Такі матеріали будуть видалятись без попередження, а автор буде заблокований.

Пропонуємо завести свій обліковий запис представникам місцевої влади, освіти, громадських організацій, місцевих ЗМІ, культурних закладів, власникам підприємств, волонтерам та всім не байдужим до нашого міста, для своєчасного сповіщення населення міста про свої плани та заходи.

Сайт розроблений з громадської ініциативи.