Блоги

В Україні знеструмлено майже 300 населених пунктів

Без світла опинилися села в чотирьох областях - Київській, Вінницькій, Житомирській і Черкаській.

Преимущества облачных CRM систем

CRM системы бывают пакетными (которые устанавливаются непосредственно на сервер компании) или облачными (позволяют пользоваться программой на удалённом сервере).

Глеваха стає популярною дякуючі пародії Оркестру гарного настрою "Їдь в Глеваху", на пісню "Дорожная" гурту "Ленінград" (Відео)

Відео зʼявилося ще першого червня на сторінці youtube Оркестра Гарного Настрою, на момент публикації ії вже подивилися 2178 раз, крім того ця пісня активно звучить по радіо.

Делаем из телефона на Андроид пульт для ПК

Недавно наткнулся на одно очень удобное приложение позволяющее удалённо управлять компьютером, например использовать ваше устройство как манипулятор "мышки", джойстика. Можно также управлять громкостью и многое другое.

Налагодження й розширення співпраці з об’єднаними територіальними громадами є одним із пріоритетних завдань Київської обласної служби зайнятості. На Київщині діють дев’ять ОТГ.

Несмотря на популярность автоматизации, ее внедрение не всегда и не для каждого предприятия доступно, поскольку считается довольно затратным, особенно, если говорить о техническом обновлении производственного процесса.

На сайті єдина система місцевих петицій у розділі по м.Васильків, з'явилась петиція під заголовком "Висловлення недовіри начальнику Відділу молоді та спорту Васильківської міської ради, депутату VII скликання Васильківської міської ради Березанськ

Кожного дня тисячі автомобілістів їздять по трасі Київ-Васильків, а також безпосередньо у самому Василькові. І не рідко у водіїв виникають проблеми з їх транспортними засобами.

Сьогодні 11 травня, з ранку, на вулиці Гоголя навпроти торгівельного центру "Пассаж", в одному із приватних будинків спалахнула пожежа. За словами свідків пожежа спалахнула миттєво, вогонь сягав трьохметрової висоти.

У 2010 році розпорядженням Васильківської районної державної адміністрації передано в приватну власність 4-ом громадянам земельні ділянки загальною площею 5,5 га для ведення особистого селянського господарства з числа земель лісогосподарського при

Як нам повідомили, двоє чоловіків намагалися купувати товар за 200 "євро", взявши товара на суму 1500 грн., решту збиралися отримати в гривнях. Однак продавчиня на візуальний огляд виявила що купюра зовсім не євро, а якоїсь іншої країни.

Шкафы-купе Васильков - доставка бесплатно.

Чоловіки колективу Чернігівського обласного онкологічного диспансеру привітали жінок зі святом весни музичною композицією.

Сердечно вітаємо вас з наступаючим прекрасним святом весни і краси - 8 Березня. І з цієї нагоди бажаємо вам бути завжди здоровими, красивими і в особистому житті щасливими.

У січні 2018 року послугами Київської обласної служби зайнятості скористались понад 16 тисяч зареєстрованих безробітних, з них – 53,5% жінок (8,7 тис.осіб).

Сегодня случайно наткнулся на видео "ЗАГС в Василькове". Предлагаю вам тоже посмотреть. Неужели это правда? Нет слов.

В Київській обласній службі зайнятості питому вагу користувачів профорієнтаційних послуг із числа зайнятих осіб, а це - майже 60% - складає саме молодь: учні, студенти навчальних закладів різних типів.

Жителі села Віта-Поштова Києво-Святошинського району прийняли рішення жорстко боротися за свої права.

На сегодняшний день очень остро стоит вопрос экономии пространства в однокомнатных квартирах, да и не только. Тем более, когда в семье есть маленькие дети.

Того вечора Аня поспішала додому до маленького сина, але пізніше тіло дівчини знайде мати на засніжених схилах лісосмуги. Аню зґвалтували і задушили, але ця смерть поставила крапку в моторошній ланці жахливих вбивств.

Микроавтобус Mercedes Sprinter в момент аварии перевозил группу школьников из пгт Ставище Киевской области. Дети направлялись в столичный цирк.