Операція “Зброя та вибухівка”

З метою стабілізації криміногенної ситуації, реалізації державної політики у сферах забезпечення охорони прав і свобод людини, інтересів суспільства і держави, протидії злочинності, а також виявлення та вилучення незаконного обігу зброї, боєприпасів та вибухівки, у період з 6 вересня до 6 жовтня 2017 року на території Київської області проводиться оперативно-профілактична операція «Зброя та вибухівка».
Її завдання – виявлення та вилучення з незаконного обігу вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин, вибухових пристроїв, розкриття злочинів, скоєних з використанням зброї, припинення діяльності організованих груп та злочинних організацій.
Відповідно до статті 263 КК України (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами та вибуховими речовинами) особам, які незаконно зберігають зброю і вибухівку, загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.
Шановні громадяни, якщо ви володієте будь-якою корисною інформацією, звертайтеся до працівників поліції за адресою м. Васильків, вул. Покровська, 1 або за телефонами 102, (04571) 2-15-79. Конфіденційність гарантовано.

Васильківський ВП
ГУНП в Київській області