Блоги

У межах правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!" продовжуємо ділитися з громадянами інформацією про їхні права та способи їх захисту.

Пане міністре, живу у неприватизованій квартирі – все не було часу цим зайнятися. Підкажіть, будь ласка, як мені приватизувати житло.

Вітаю, пане Павле! Моя кума вже не один рік мучиться зі своїм чоловіком. Той як вип’є постійно піднімає на неї руку.

Вчора, 11 вересня, набрав чинності наказ Міністерства внутрішніх справ від 01 серпня 2018 № 654, яким затверджено Порядок винесення уповноваженими підрозділами органів Національної поліції України термінового заборонного припису

З 1 січня цього року у медичних закладах Київської області зареєстровано народження 4 912 дітей.

Про це повідомляє Головне територіальне управління юстиції у Київській області.

З 28 серпня вступила в силу норма Закону 2475 щодо спрощення правил тимчасового виїзду за кордон дітей, які проживають у неповних сім'ях.

Трапляються випадки, коли затримка рейсу може плавно перерости в його скасування. Про що слід знати пасажирам, чий рейс скасували чи відмінили? Читайте у інфографіці.

2,8 млрд гривень боргів повернули державні виконавці Мін’юсту найменшим українцям з початку дії першого пакету законів #ЧужихДітейНеБуває.

Голосувати – лише за місцем реєстрації постійного проживання

Нещодавно набув чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання утворення та діяльності сімейних фермерських господарств» (Закон),

Юстиція Київщини влаштувала масштабний правовий квест для школярів старших класів під час обласної літньої школи лідерів учнівського самоврядування. 

Уряд та Міністерство юстиції почали втілення норм другого пакету законів #ЧужихДітейНеБуває.

З сьогоднішнього дня вступає в силу норма Закону 2475, розробленого командою Міністерства юстиції щодо виїзду дитини, яка проживає в неповній сім‘ї, з одним з батьків без дозволу іншого строком до 1 місяця. 

В цій таблиці головні цифри 2018 року і розміри судових зборів. Їх має знати кожен українець. Ознайомлюйтесь та користуйтеся!
 

24 серпня 2018 року, о 12:00, у місті-супутнику Києва Вишгороді стартує проект Міністерства юстиції України «Шлюб за добу».

Мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення порушує статтю 1 протоколу 1 (захист права власності) Європейської конвенції з прав людини та основоположних свобод.