Блоги

Доброго дня! Я - переселенець з нині окупованої території у Луганській області, хочу взяти участь у виборах Президента України, які відбудуться в неділю.

Пропонуємо ознайомитися із інфографікою про виборчі права громадян.

Вітаю, пане Міністре! Чи не могли б ви мені відповісти на декілька запитань щодо виконання рішення суду? Маю на руках рішення суду і не знаю, що робити з ним далі.

Щоб у день виборів, які відбудуться вже за два тижні, ви могли без перешкод проголосувати на виборчій дільниці, перевірте свої дані у Державному реєстрі виборців та за потреби подайте заяву для зміни необхідної інформації.

Ми живемо в епоху споживання і неможливо уявити день без покупок. Коли ми витрачаємо гроші на необхідні нам речі або послуги, очікуємо що у відповідь отримуємо якість.

Шановний Павло, щотижня залюбки читаю Ваші консультації з конкретними порадами і вирішила сама звернутись із запитанням.  Через 2 місяця я готуюсь стати мамою.

Напередодні головного жіночого свята ми вирішили нагадати, де чарівні українки можуть отримати фахову допомогу для захисту своїх прав.

 

Напевно, для переважної більшості українців слово "булінг" викликає такі ж зрозумілі асоціації, як "бінджвотчинг" чи "бодішеймінг".

Доброго дня, Павле Дмитровичу! Хочу звернутися до  Вас за порадою. Я довго судилася і нарешті виграла суд про визнання права власності на квартиру. Отримала рішення і тепер не знаю куди звернутися.

У разі втрати свідоцтва про народження, укладення шлюбу чи будь-якого іншого документу, що посвідчує державну реєстрацію актів цивільного стану, ви можете отримати відповідні документи повторно. 

Доброго вечора! Ми з нареченою плануємо одружитись навесні. Щоб не опинитися серед сімейних пар,  які сваряться через кожну копійку, хочемо укласти шлюбний договір.

Васильківщина: правоохоронці затримали чоловіка, який вбив власну матір 

Доброго дня! Ми з дружиною виховали двох дітей, нині вони вже дорослі і живуть окремо, але нам хочеться подарувати любов та тепло дитині з дитячого будинку.

У Васильківському міськрайонному відділі ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Київській області на День закоханих панувала атмосфера любові та непідробної радості.

Павле Дмитровичу, роз’ясніть, будь ласка, як стягнути аліменти з колишнього чоловіка? Ми не проживаємо разом більше ріку, батько дитину майже не бачить та матеріально не підтримує. Дякую за відповідь.

Доброго дня, пане Міністре. Через місяць чекаємо з дружиною на первістка, хочемо дізнатися як отримати свідоцтво про народження та зареєструвати місце проживання дитини?

З розвитком корпоративних відносин актуальною стає проблема захисту корпоративних прав, вибору ефективного механізму протидії порушенням у даній сфері за допомогою форм, способів та засобів захисту, що притаманні саме корпоратив

Пане Міністре! Я мати-одиначка, виховую двох малолітніх дітей. Працюю на 0,5 ставки у маленькому підприємстві. Отримую мінімальну заробітну плату. Більше доходів немає.

Вітаю! Після звільнення з роботи мені не виплатили частину коштів, які я заробила. Як мені їх повернути і чи понесе колишній роботодавець за це відповідальність?