Блоги

Найбільш надійним гарантом демократичних виборів у державі є громадяни, які знають свої виборчі права і обов'язки та готові їх захищати.

Найбільш надійним гарантом демократичних виборів у державі є громадяни, які знають свої виборчі права і обов'язки та готові їх захищати.

Доброго дня, пане Міністре! Перебуваючи за кордоном під час новорічних свят, зі мною трапилася неприємна історія - в мене викрали закордонний паспорт.

Доброго дня! Ми з моєю коханою дівчиною хочемо одружитись  якнайшвидше але проблема в тому, що ми проживаємо в різних містах.

Завдяки прийняттю другого пакету законів у рамках проекту Кабінету Міністрів України та Міністерства юстиції України 

Пропонуємо ознайомитися із публічним реєстром боржників зі сплати аліментів.

Нагадуємо, що цього тижня парламентом ухвалено закон, який передбачає відповідальність за цькування підлітків.

Пане Міністре, вже декілька місяців шукаю роботу але нещастить. Чи маю я право на допомогу по безробіттю та як її отримати?
Володимир Гречко

Нагадуємо, низку послуг від Міністерства юстиції України ви можете отримати не виходячи зі свого дому чи офісу, просто скориставшись мобільним телефоном або комп'ютером.

Мій чоловік, коли вип’є, піднімає на мене руку. Спершу думала, що цього більше не повториться, але за останній рік він мене бив мало не щомісяця. Що мені робити?

З 25 листопада по 10 грудня триває всесвітня акція "16 днів активізму проти гендерного насильства", спрямована на боротьбу з насильницькими діями, в тому числі в сім'ї.

З початку 2018 року завдяки зусиллям Міністерства юстиції України українські працівники отримали 419 млн. грн. заборгованої перед ними заробітної плати, яка не виплачувалась раніше роками.

 

Міністр юстиціі України Павло Петренко повідомляє, що завдяки першому та другому пакетам законів щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку вдосконалення порядку примусового стягнення з

Відтепер всю важливу інформацію про систему безоплатної правової допомоги зібрано та внесено на Всеукраїнську карту правових потреб, інституцій та партнерів системи Безоплатної правової допомоги.

Консультує Міністр юстиції України Павло Петренко: з 1 грудня розмір аліментів буде підвищено

Протягом 10 місяців 2018-го року державні виконавці стягнули з підприємств-боржників області понад 7 мільйонів гривень на користь працівників. 

Узагальнивши найпоширеніші запитання громадян щодо правил виїзду дітей за кордон, передбачених новим пакетом законів #ЧужихДітейНеБуває, ми підготували для вас інфографіку з роз'ясненням типових ситуацій виїзду дітей за межі Укр

4 млрд гривень аліментів виплачено українським дітям завдяки роботі команди Мін'юсту цього року.